Workouts Info

About WOD 9

Na začátku videa naměřte po 2 metrech metry pro hs walk, výšku bedny nemusíte měřit, pokud použijete standardní bosy. Ukažte váhu naložené činky a váhu kb.

Z pravidel Crossleague:
"Při natáčení videa musíte mít svého vlastního judge, který je zodpovědný za vaše skóre a následné pořadí v tabulce. Doporučujeme vám, aby váš judge hlasitě počítal a oznamoval no repy. Odesláním videa jste zodpovědni za své skóre, proto věnujte čas shlédnutí videa před odesláním a zkontrolujte si ho."

Deadlift: naložená činka začíná na zemi, cvik končí v plné extenzi kolen a kyčlí Váhu si musíte přikládat sami, zarážky nejsou povinné.
Box circles: výška bedny 60/50 cm. Jasně na zemi vyznačte, kde budete začínat. Začínáte s oběma rukama před označením na zemi, kolo končí oběma rukama až za značkou. Bedny se dotýkají jen špičky.
Hs walk: začínáte s rukama před vyznačenou čarou, 2,4 a 6 metrů musíte ujít unbroken. Chůzi končíte rukama za vyznačenou vzdáleností.

Výsledek je počet opakování. Pro sport dokončený box circle. Pro elite dokončené 2 metry hs walk. U dl je to jasné.

 

About WOD 10

Goblet squat: dodržená hloubka dřepu, tzn. kyčle viditelně pod úrovní kolen, pohyb končí v plné extenzi. Kettlebell držíte rukama před hrudníkem. Jiné držení není povoleno.
T2b: začínáte v plném visu s patami za úrovní hrazdy. Oběma nohama najednou se dotknete hrazdy mezi rukama. Jako dotek se počítají prsty, nárty nebo chodidla. V dolní pozici se paty vždy dostanou za úroveň hrazdy.
C2b: jasný dotek hrudníku hrazdy.
Hang power clean: cvik končí v plné extenzi kyčlí a kolen, lokty viditelně před činkou.

Výsledek je počet opakování.