O Cross League

Vítejte v crossleague.

V jedinečné online lize, která dlouhodobě prověří vaši výkonnost a vy se můžete porovnávat s ostatními atlety nejen z celé České republiky.

V lize, která vás posune dál, přinese nové zkušenosti, zážitky a přátelství.

V lize, kterou si budete užívat, bude vás motivovat a spojí nás v tom, co nás baví.

 

Co je crossleague

Crossleague je zcela ojedinělý projekt svého druhu, nápad, který se zrodil v Ostravě, kde bude probíhat i samotné finále celé ligy, Crossleague Throwdown.

Projekt, který dlouhodobě prověří všestrannost atletů v kategoriích rozdělených tak, aby se mohli porovnávat s ostatními, kteří jsou na tom výkonnostně podobně.

Projekt, jehož součástí stojí za to být

 

Jak to funguje:

Tento rok můžete vyzkoušet ligu zcela zdarma, v pilotním zkráceném rozsahu od prosince do června a pokud se vám bude líbit a budete se chtít zúčastnit druhého Crossleague Throwdown, zaplatíte pouze startovné na závěrečné závody, které se bude konat v jedinečné industriální oblasti dolních Vítkovic a cena bude 999,- Kč.

 Crossleague se bude skládat ze šesti workoutů, na každý měsíc jeden. Wod budou publikována první den v měsíci a vy máte přesně dvacet jedna dnů na jeho splnění a zadání výsledků do svého profilu na Crossleague spolu s odkazem na vaše video. A 22 den v měsíci se můžete podívat, jak jste se daný měsíc umístili v tabulce.

Výsledky sezóny 2018/2019 budou zveřejněny 1.června 2019 a s nejlepšími atlety z každé kategorie se uvidíme koncem června na Crossleague Throwdown, kde se utkají o titul „The Fittest of Crossleague“. 

 

Připojte se k nám, fit už jste. Buďte „Fittest“.